Ширина, см: 40
Глибина, см: 40
Висота, см: 54
Колір: Німфея альба / Бетон темний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 54
Колір: Німфея альба / Бетон темний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шухляди | стандартний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 400 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 540 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴







