Ширина, см: 96
Глибина, см: 207
Висота, см: 90
Спальне місце, см: 90х200
Колір: Дуб артизан
Ламелі та матрац: У комплект не входять
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Еко шкіра
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 207
Висота, см: 90
Спальне місце, см: 90х200
Колір: Дуб артизан
Ламелі та матрац: У комплект не входять
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Еко шкіра
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 207 см |
| Глибина дитячого ліжка | 96 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 349 ₴








