Новинка

Ширина, см: 100
Глибина, см: 39
Висота, см: 84
Колір: Дуб артизан / Німфея альба (шовкографія)
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 39
Висота, см: 84
Колір: Дуб артизан / Німфея альба (шовкографія)
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Ні |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 1000 мм |
| Глибина комода | 390 мм |
| Висота комода | 840 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 987 ₴







