Ширина, см: 90
Глибина, см: 33
Висота, см: 196
Колір: Білий / Глиняний сірий / Віола, Білий / Глиняний сірий / Холодний синій
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 33
Висота, см: 196
Колір: Білий / Глиняний сірий / Віола, Білий / Глиняний сірий / Холодний синій
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий, Блакитний, Рожевий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 330 мм |
| Висота стелажа | 1960 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 646 ₴







