Комплектація вітальні:
- ТВ-тумба: (ШхГхВ) 200х33х46 см
- Полиця: (ШхГхВ) 80х22х15 см (2 шт.)
Колір: Німфея альба / Дуб артизан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфеа альба, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2000 мм |
| Глибина стінки | 330 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 032 ₴





