Комплектація вітальні:
- Тумба: (ШхГхВ) 35х31х91 см
- ТВ-тумба: (ШхГхВ) 168х31х42 см
- Тумба навісна: (ШхГхВ) 35х31х90 см
- Полиця навісна: (ШхГхВ) 168х19х20 см
Колір: Німфея альба / Чорний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2030 мм |
| Глибина стінки | 310 мм |
| Висота стінки | 1810 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1680 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 778 ₴








