Комплектація спальні:
- Шафа 4Д, см: (ШхГхВ) 188х63х223
- Комод, см: (ШхГхВ) 130х45х86
- Тумбочка, см: (ШхГхВ) 50х43х47 (2 шт.)
- Люстерко, см: (ШхГхВ) 94х9х106
- Ліжко 2сп, см: (ШхГхВ) 179х215х123. Спальне місце 160x200
Колір: Білий лак / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП (лак, художній друк)
Матрац та каркас: Замовляються окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 179 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 123 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 188 см |
| Глибина шафи | 63 см |
| Висота шафи | 223 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 86 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Висота тумби | 47 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 94 см |
| Висота дзеркала | 106 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 143 ₴












