Ширина, см: 181
Глибина, см: 212
Висота, см: 41 / 125
Спальне місце, см: 160х200r> Колір: Піно беж лак / Піно беж, Піно горіх лак / Піно горіх
Додатково: Матрац та каркас у комплект не входять
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП лак
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 212
Висота, см: 41 / 125
Спальне місце, см: 160х200r> Колір: Піно беж лак / Піно беж, Піно горіх лак / Піно горіх
Додатково: Матрац та каркас у комплект не входять
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП лак
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 181 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 125 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 805 ₴










