Ширина, см: 40
Глибина, см: 53
Висота, см: 180
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 53
Висота, см: 180
Колір: Білий глянець / Дуб крафт сірий, Льон / Дуб крафт сірий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 530 мм |
| Глибина шафи | 1800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 701 ₴









