Ширина, см: 227
Глибина, см: 46
Висота, см: 189
Ніша під TV, см: (ШхГхВ) 95х46х71
Колір: Дуб молочний / Венге магія
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 46
Висота, см: 189
Ніша під TV, см: (ШхГхВ) 95х46х71
Колір: Дуб молочний / Венге магія
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2270 мм |
| Глибина стінки | 460 мм |
| Висота стінки | 1890 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 423 ₴




