Комплектація вітальні:
- Тумба: (ШхГхВ) 61х34х118 см
- Тумба навісна: (ШхГхВ) 61х34х115 см
- Тумба ТБ: (ШхГхВ) 161х43х38 см
- Полиця: (ШхГхВ) 100х16х20 см
Колір: Чорний лак / Білий
Ширина, см: 221
Глибина, см: 43
Висота, см: 203
Корпус: ДСП + Підсвітка
Фасад: ДСП + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2210 мм |
| Глибина стінки | 430 мм |
| Висота стінки | 2030 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1610 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 723 ₴





