Комплектація вітальні:
- Тумба ТБ: (ШхГхВ) 140х42х41 см
- Полиця: (ШхГхВ) 150х19х22 см
- Вітрина: (ШхГхВ) 60х34х184 см
- Тумба Ск: (ШхГхВ) 60х34х104 см
Колір: Дуб гранж колоніальний
Ширина, см: 260
Глубина, см: 42
Высота, см: 184
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Стекло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантия: 18 месяцев
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2600 мм |
| Глибина стінки | 420 мм |
| Висота стінки | 1840 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 125 ₴





