Додаткові послуги:
- Фарбування у білий колір або іншу емаль +10%
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Ширина, см: 90
Глибина, см: 40
Висота, см: 75
Дзеркало, см: 70х94
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Напрямні: Телескопічні
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий, Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Каштан, Венге, Слонова кістка (ivory), Дуб светлый, Дуб рустикаль, Білий |
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 70 см |
| Висота дзеркала | 94 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 90 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 056 ₴






