Додаткові послуги:
- Фарбування у білий колір або іншу емаль +10%
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Ширина, см: 90
Глибина, см: 40
Висота, см: 75
Дзеркало, см: 70х90
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Напрямні: Телескопічні
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Светлый, Орех темный, Орех светлый, Орех, Каштан, Венге, Слоновая кость (ivory), Дуб светлый, Дуб рустикаль, Белый |
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 70 см |
| Высота зеркала | 90 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 90 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 75 см |
Информация для заказа
- Цена: 14 156 ₴






