Додаткові послуги:
- Фарбування у білий колір або іншу емаль +10%
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Ширина, см: 50
Глибина, см: 31
Висота, см: 45
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип етажерки | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Каштан, Венге, Дуб рустикаль, Білий, Слонова кістка (ivory), Горіх, Дуб |
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 500 мм |
| Глибина етажерки | 310 мм |
| Висота етажерки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴





