- Фарбування в один зі 160 тонів колірного спектра +10%
- Воскове фарбування карамель і паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці) — за довжиною +10%, за шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Ширина, см: +13 до розміру спального місця
Глибина, см: +8 до розміру спального місця
Висота надголів'я, см: 100
Висота підніжки, см: 52
Розміри по спальному місцю, см: 90х190/200, 120х190/200, 140х190/200, 160х190/200, 180х190/200
Цвет: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустикал 1, Рустикал 2, Рустикал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Основа під матрац: Дерев'яні лаги (дерев'яний каркас із буковими ламелями — входить у вартість)
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Підіймальний механізм: Газовий — металевий каркас
Додаткова комплектація: Ящики з телескопічними напрямними/Ящики на колесах
Для білизни: Ніша (для підіймального механізму) або ящики
Паковання: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Каштан, Слонова кістка (ivory), Венге, Дуб рустикаль, Дуб, Білий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 198 см |
| Ширина ліжка | 103 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |
- Ціна: 10 030 ₴








