Ціна тумби за розміром:
90х42х83 см - 5690 грн
90х42х120 см - 6990 грн
Ширина, см: 90
Глибина, см: 42
Висота, см: 83 / 120
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана / Антрацит, Дуб Борас / Антрацит, Дуб Палена / Антрацит, Горіх Модена / Антрацит, Венге Луїзіана / Білий, Дуб Борас / Білий, Дуб Палена / Білий, Горіх Модена / Білий
Матеріал: ЛДСП 16 мм та метал
Кромка: ПВХ
Ніжки: Металевий профіль
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | Стаціонарна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | купе (розсувний) |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 900 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 830 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП, метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 690 ₴











