Ширина, см: 30
Глибина, см: 20
Висота, см: 30
Колір: Антрацит, Білий
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Кромка: ПВХ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







