Ширина, см: 63
Глибина, см: 40
Висота, см: 200
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм + Скло
Ніжки: Дерево (дуб)
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 200
Колір: Дуб пісочний + Графіт, Дуб пісочний + Білий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм + Скло
Ніжки: Дерево (дуб)
Ручка: Профільна пластикова
Кромка: 0.5 / 2 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 630 мм |
| Глибина вітрини | 400 мм |
| Висота вітрини | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 748 ₴











