Ціна за кольором стільниці:
Бетон - 3744 грн
Дуб пісочний - 3744 грн
Дуб крафт білий - 3946 грн
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 68х146х76
Колір стільниці: Дуб крафт білий, Бетон, Дуб пісочний
Колір ніжок: Сірий, Венге, Білий
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал ніжок: ЛДСП 16 мм
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Бетон, Венге, Білий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1160 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1460 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1160 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴












