Габарити столу у складеному стані (ШхГхВ), см: 80х140х75
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 80х180х75
Колір: Дуб крафт білий + Графіт, Дуб крафт золотий + Графіт, Білий, Дуб сонома
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал ніжок: ЛДСП 60х60 мм
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Габарити столу у розкладеному стані (ШхГхВ), см: 80х180х75
Колір: Дуб крафт білий + Графіт, Дуб крафт золотий + Графіт, Білий, Дуб сонома
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал ніжок: ЛДСП 60х60 мм
Край стільниці: ПВХ 1/0.45 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 027 ₴













