Ціна за додаткову комплектацію столу:
Шухляда - 208 грн
Глибина, см: 60
Висота, см: 75
Товщина стільниці, мм: 16
Товщина кромки стільниці, мм: 2
Стільниця: ДСП
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Чорний графіт
Колір стільниці: Дуб Сонома
Додаткові опції: Регулювання ніжок по висоті / Кришки під дроти / Можливість комплектації ящиком (телескопічні напрямні)
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1190 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 762 ₴












