Ширина, см: 74
Глибина, см: 64
Висота, см: 76
Спальне місце: Ні
Механізм трансформації: Ні
Ніша для білизни: Ні
Каркас: Дерев'яний брус, ДСП, фанера, ДВП
Тканина: Замша
Колір тканини: Polaris Grey, Polaris Chocolate, Polaris Ivory
Наповнення: Синтепон, пінополіуретан, повсть
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 64
Висота, см: 76
Спальне місце: Ні
Механізм трансформації: Ні
Ніша для білизни: Ні
Каркас: Дерев'яний брус, ДСП, фанера, ДВП
Тканина: Замша
Колір тканини: Polaris Grey, Polaris Chocolate, Polaris Ivory
Наповнення: Синтепон, пінополіуретан, повсть
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAIROS |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Колір | Різні кольори |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 76 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДВП, фанера, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | термоповсть, синтепон, пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пінополіуретан, термоповсть |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 267,12 ₴






