Топ

Стіл журнальний МС-18 Оскар, Антонік
5 888 ₴
- В наявності
- Код: 14062315
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна столу за кольором скла (структурна плівка):
Скло прозоре - 5888 грн
Скло бронза - 6208 грн
Ціна столу за кольором скла (глянцева плівка):
Скло прозоре - 6144 грн
Скло бронза - 6336 грн
Ціна за додаткову комплектацію столу:
Хромовані колеса - 230 грн
Торцовка ніжок хром - 384 грн
Малюнок на стільниці або ніжках сріблом - 640 грн
Хромовані колеса - 230 грн
Торцовка ніжок хром - 384 грн
Малюнок на стільниці або ніжках сріблом - 640 грн
Глибина, см: 60
Висота, см: 50
Колір: Темний горіх, Світлий горіх, Венге, Дуб білений, Горіх, Білий, Слонова кістка
Матеріал стільниці: Скло гартоване (прозоре або бронза) + МДФ
Товщина скла: 6 мм
Матеріал каркасу: Дерево + МДФ
Опори: Ніжки
Можлива додаткова комплектація:
- Хромовані колеса
- Торцовка ніжок хром
- Малюнок на стільниці або ніжках сріблом
Доповнення по кольору:
- Структурна плівка: світлий горіх, горіх, темний горіх, венге, дуб білений
- Глянцева плівка: білий, слонова кістка
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Антонік |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Слонова кістка (ivory), Венге, Білий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ, скло |
| Каркас, ніжки | МДФ, натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево, МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 888 ₴






