Ширина, см: 230
Глибина, см: 35
Висота, см: 183
Колір: Дуб аппалачі / Антрацит
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм + МДФ (профіль АГТ) + Скло
Напрямні: Кулькові телескопічні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 35
Висота, см: 183
Колір: Дуб аппалачі / Антрацит
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм + МДФ (профіль АГТ) + Скло
Напрямні: Кулькові телескопічні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2300 мм |
| Глибина стінки | 350 мм |
| Висота стінки | 1830 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 414 ₴







