Топ

Кухонний куточок Комфорт, Пєхотін
5 599 ₴
- Під замовлення
- Код: 13032335
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором (шкірзам):
Стандартні кольори - 5090 грн
Бетон - 5345 грн
Стандартні кольори - 5090 грн
Бетон - 5345 грн
Ширина, см: 120
Глибина, см: 160
Висота, см: 87
Колір: Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Бетон, Горіх, Венге, Трюфель, Вільха
Шкірзам: Сірий, Рудий, Кавовий, Коричневий, Бордовий, Білий
Тканина: Тронто Браун, Саванна Кава, Саванна Браун, Тронто шоколад
Спальне місце: Ні
Ніша для речей: Є
Матеріал корпусу: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: Т-образный профиль
Оббивка: Тканина або шкірозамінник
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Горіх, Вільха |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1200 мм |
| Глибина куточка | 1600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴











