Топ

Ширина, см: 127
Глибина, см: 172
Висота, см: 93
Колір: Дуб молочний, Горіх
Шкірзам: Бордовий/Кавовий, Коричневий/Кавовий, Кавовий/Білий
Спальне місце: Ні
Ніша для речей: Є
Матеріал корпусу: ДСП + Сталь (ніжки)
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: Т-подібний профіль
Оббивка: Шкірозамінник
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП, сталь |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1270 мм |
| Глибина куточка | 1720 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 930 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 075 ₴







