Ширина, см: 144, 164
Глибина, см: 216
Висота, см: 83
Вага, кг: 62, 67
Спальне місце, см: 140х200, 160х200
Колір: Білий 110 / Дуб сонома, Венге комбі
Комплектація: Ламелі
Матрац: У комплект не входить
Матеріал: Ламінована ДСП
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 144 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 83 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 711 ₴







