Ширина, см: 160
Глибина, см: 54
Висота, см: 210
Колір: Білий/Дуб тахо, Дуб сонома, Дуб тахо, Горіх/Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: АБС
Товщина АБС: 2 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 54
Висота, см: 210
Колір: Білий/Дуб тахо, Дуб сонома, Дуб тахо, Горіх/Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: АБС
Товщина АБС: 2 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 145 ₴








