
Передпокій-вішалка Вернісаж, Пєхотін
6 117 ₴
- В наявності
- Код: 13032303
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 5561 грн
Бетон - 5839 грн
Стандартні кольори - 5561 грн
Бетон - 5839 грн
Глибина, см: 38
Висота, см: 207
Вага, кг: 101
Колір: Венге, Дуб сонома, Горіх, Бетон, Дуб тахо, Лісовий горіх
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Бетон світлий, Дуб сонома, Вільха |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2070 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 117 ₴










