Новинка

Комод 3Ш Ліма, Фенікс
4 108 ₴
- Під замовлення
- Код: 19042308
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 100
Глибина, см: 50
Висота, см: 80
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт сірий
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Сірий |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 108 ₴




