Ширина, см: 64
Глибина, см: 29
Висота, см: 71
Вага, кг: 20
Колір: Венге магія / Венге світлий, Білий 110 / Дуб сонома
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге, Венге магія |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 710 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 962 ₴






