
Шафа кутова Корсика, Фенікс
5 091 ₴
- Під замовлення
- Код: 08042306
Відправка з 18 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 60
Глибина, см: 37
Висота, см: 206
Колір: Ясен шима світлий / Ясен шима темний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 37
Висота, см: 206
Колір: Ясен шима світлий / Ясен шима темний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | кутовий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень темний Шимо, Ясень Шимо світлий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 091 ₴






