Ширина, см: 54
Глибина, см: 30
Висота, см: 205
Вага, кг: 36
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб сонома / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴






