Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард, Вельвет |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Основа сидіння | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон, термоповсть, пінополіуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 764 ₴



