Интернет магазин "Кредо-мебли" готов предложить Вам больше 1000 товаров.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 75 мм |
| Ширина столу | 85 мм |
| Довжина столу | 140 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 140 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 180 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Білий/Мармур світлий (сірий) |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 136 ₴




