- Ширина 1000 мм
- Висота 220 мм
- Глибина 325 мм
- Розмір упаковки 996х325х86 мм
- Вага 15.96 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Трюмо Компаніт Трюмо-11 підвісне — сучасне та функціональне рішення для спальні або ванної кімнати. Підвісна модель економить простір, створюючи візуальну легкість інтер’єру. Оснащене висувними шухлядами для зберігання косметики, аксесуарів, білизни або дрібних предметів. Зручне дзеркало робить трюмо практичним для щоденного догляду, забезпечуючи акуратність та порядок.
Трюмо виготовлено із якісної ЛДСП, стійке до навантажень, довговічне та легке у догляді. Це стильне та функціональне рішення для дому, де цінують комфорт, порядок і раціональне використання простору.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 220 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴












