- Ширина 600 мм
- Висота 900 мм
- Глибина 420 мм
- Розмір упаковки 868х400х132 мм
- Вага 28.2 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Тумба-1 МГ-6, Компаніт — універсальна й функціональна тумба, що підходить для вітальні, спальні, кабінету чи передпокою. Сучасний стриманий дизайн легко поєднується з різними стилями інтер’єру, а продумана конструкція забезпечує комфорт у щоденному користуванні.
Тумба має практичні відділення, у яких зручно зберігати документи, аксесуари, одяг, побутові дрібниці або техніку. Міцні матеріали й надійне виконання гарантують довговічність і стійкість. Тумба-1 МГ-6 — вдале рішення для створення організованого, акуратного та стильного простору в будь-якій кімнаті.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 600 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 900 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴











