- Ширина 1500 мм
- Висота 350 мм
- Глибина 420 мм
- Розмір упаковки 1500х400х82 мм
- Вага 31.55 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Тумба ТВ МГ-6, Компаніт — сучасна й функціональна тумба, створена для зручного розміщення телевізора та мультимедійної техніки. Лаконічний дизайн і чіткі лінії дозволяють їй легко поєднуватися з інтер’єрами різних стилів — від мінімалізму до класики.
Тумба має відкриті й закриті секції, що допомагає впорядкувати простір: тут зручно розміщувати приставки, роутер, пульти, кабелі, аксесуари та інші потрібні речі. Міцні матеріали й надійна конструкція забезпечують тривалий термін служби. Тумба ТВ МГ-6 — це практичне рішення, яке допоможе створити охайну та комфортну ТВ-зону.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 386 ₴











