Топ

Кухонний куточок Франт зі столом, Пєхотін
8 257 ₴
- Під замовлення
- Код: 24062102
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна з розкладним столом:
Стандартні кольори - 8031 грн
Бетон - 8484 грн
Стандартні кольори - 8031 грн
Бетон - 8484 грн
Зверніть увагу! Ви можете придбати кухонний куточок у представленій комплектації або вибрати інший стіл та табуретки.
Комплектація:
- Кухонний куточок Франт
- Стіл простий або розкладний 1
- Табурет-1 (2 шт.)
Ширина, см: 120
Глибина, см: 160
Висота, см: 86
Колір: Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Бетон, Горіх, Венге, Трюфель
Шкірзам: Сірий, Рудий, Кавовий, Коричневий, Бордовий, Білий
Тканина: Тронто Браун, Саванна Кава, Саванна Браун, Тронто шоколад
Спальне місце: Ні
Ніша для речей: Є
Матеріал корпусу: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Оббивка: Шкірозамінник
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Стіл | Так |
| Розкладний стіл | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1200 мм |
| Глибина куточка | 1600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 860 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 600 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 330 мм |
| Глибина табурета | 360 мм |
| Висота табурета | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 257 ₴




