
Журнальний столик D-50, Loft Design
2 690 ₴
- В наявності
- Код: 21062109
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 49
Глибина, см: 49
Висота, см: 45
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Білий, Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ДСП 16 мм
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 40х20 мм, завтовшки 1,4 мм
Діаметр нижньої полиці, см: 35
Вага, кг: 7
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб борас, Білий, Венге Луїзіана, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 490 мм |
| Глибина столика | 490 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴






