Ширина, см: 74
Глибина, см: 35
Висота, см: 127
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 5
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 35
Висота, см: 127
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: МДФ + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 5
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип вітрини | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Чорний |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | МДФ, скло |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 740 мм |
| Глибина вітрини | 350 мм |
| Висота вітрини | 1270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 448 ₴





