210х45х210 см - 5237 грн
210х60х210 см - 6294 грн
210х45х240 см - 5988 грн
210х60х240 см - 7245 грн
Ширина, см: 210
Глибина, см: 45, 60
Висота, см: 210, 240
Тип шафи: Гардероб (без дверей)
Матеріал: ДСП 16 мм
Кромка: Зовнішні частини – АБС товщиною 2 мм, внутрішні частини – ПВХ товщиною 0.5 мм
Особливості: Виробник ДСП Kronospan, Корпус 0,5 мм
Додатково: У гардеробі внутрішні полиці та перегородки йдуть нарівні з бічними стінками (а не втоплені на 10 см, як у шафах-купе)
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Ціна вказана за повністю готову шафу гардероб, який включає корпус (стандартні кольори: венге магія, венге світлий, дуб сонома, білий 110, ваніль, дуб крафт білий, дуб крафт сірий, дуб крафт золотий, дуб сонома трюфель, горіх лісовий, горіх темний), все внутрішнє наповнення, фурнітуру.
- ДСП Фенікс стандарт:
стандартні кольори: венге магія, венге світлий, дуб сонома, білий 110, ваніль, дуб крафт білий, дуб крафт сірий, дуб крафт золотий, дуб сонома трюфель, горіх лісовий, горіх темний
- ДСП Фенікс нестандарт +5% до ціни корпусу:
Сірий графіт, Сірий (попелястий), Німфея альба структурна
Інший нестандартний колір: +15-25% вартості стандарту. Ви можете вибрати будь-який колір ЛДСП із представлених на ринку України.
| Штанга додаткова | 94 грн |
| Додаткова полиця | 272 грн |
| Ящичний блок (2 ящ.) на телескопічних напрямних | 872 грн |
| Додаткова стійка | 759 грн |
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2100 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Фенікс |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 5 237 ₴







