
Шафа-купе Універсал 1.1 м, Фенікс
6 533 ₴
- Під замовлення
- Код: 08062122
Відправка з 06 квітня 2026Ширина, см: 110
Глибина, см: 45, 60
Висота, см: 240
Тип шафи: 2-х дверні
Матеріал: ДСП 16 мм
Кромка: Зовнішні частини – АБС товщиною 2 мм, внутрішні частини – ПВХ товщиною 0.5 мм
Розсувна система: Алюмінієва система Deco
Особливості: Виробник ДСП Kronospan, край на фасаді ABS 2 мм, Корпус 0,5 мм
Комплектація:
- Пачка №1: стійки
- Пачка №2: дах + дно + полиці в плат.
- Пачка №3: полиці в полочний від. (390-600)
- Комплект фурнітури
- Труба + напрямні
- Фасади
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Ціна вказана за повністю готову шафу-купе базової комплектації, яка включає ДСП фасади (стандартні кольори: венге магія, білий 110, дуб сонома), профіль Срібло, корпус, все внутрішнє наповнення, фурнітуру, а також комплектується якісною розсувною системою.
- ДСП Фенікс стандарт:
Венге магія, білий 110, дуб сонома
Інший нестандартний колір: +15-25% вартості стандарту. Ви можете вибрати будь-який колір ЛДСП із представлених на ринку України.
Зміна кольору дзеркала: бронза або графіт - 515 грн
Зміна кольору алюмінієвого профілю:
Золото - 189 грн/двері
Олива - 189 грн/двері
Венге - 299 грн/двері
| Скриньковий блок (2 ящ.) | 948 грн |
| Консоль пряма | 1584 грн |
| Консоль радіусна | 1584 грн |
| Комплект роликів посилених (преміум) на 1 фасад | 145 грн |
Приклади оформлення фасадів


УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | Піскоструй, Фотодрук (фото-вітраж), Дзеркало, Бронзове дзеркало, Дзеркало графіт, ДСП |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге магія, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1100 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
- Ціна: 6 533 ₴










