
Шафа-купе Стандарт 2.8 м, Фенікс
12 634 ₴
- Під замовлення
- Код: 08062103
Відправка з 06 квітня 2026280х45х210 см - 12634 грн
280х60х210 см - 14204 грн
280х45х240 см - 13898 грн
280х60х240 см - 15685 грн
Дзеркало (висота 210 см) - 707 грн
Дзеркало (висота 240 см) - 823 грн
Піскоструминь (висота 210 см) - 1372 грн
Піскоструминь (висота 240 см) - 1504 грн
Лакобель (висота 210 см) - 1372 грн
Лакобель (висота 240 см) - 1504 грн
Фотодрук (висота 210 см) - 1372 грн
Фотодрук (висота 240 см) - 1504 грн
Ширина, см: 280
Глибина, см: 45, 60
Висота, см: 210, 240
Тип шафи: 3-х дверні
Матеріал: ДСП 16 мм
Кромка: Зовнішні частини – АБС товщиною 2 мм, внутрішні частини – ПВХ товщиною 0.5 мм
Розсувна система: Алюмінієва система Deco
Особливості: Виробник ДСП Kronospan, край на фасаді ABS 2 мм, Корпус 0,5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Ціна вказана за повністю готову шафу-купе базової комплектації, яка включає ДСП фасади (стандартні кольори: венге магія, венге світлий, дуб сонома, білий 110, ваніль, дуб крафт білий, дуб крафт сірий, дуб крафт золотий, дуб сонома трюфель, горіх лісовий, горіх темний), профіль Срібло, корпус, все внутрішнє наповнення, фурнітуру, а також комплектується якісною розсувною системою.
- ДСП Фенікс стандарт:
Венге магія, венге світлий, дуб сонома, білий 110, ваніль, дуб крафт білий, дуб крафт сірий, дуб крафт золотий, дуб сонома трюфель, горіх лісовий, горіх темний
- ДСП Фенікс нестандарт +5% до ціни корпусу та ціни фасадів дсп:
Сірий графіт, сірий (попелястий), німфея альба структурна
Інший нестандартний колір: +15-25% вартості стандарту. Ви можете вибрати будь-який колір ЛДСП із представлених на ринку України.
Зміна кольору дзеркала: бронза або графіт - 515 грн
Зміна кольору алюмінієвого профілю:
Золото - 189 грн/двері
Олива - 189 грн/двері
Венге - 299 грн/двері
| Скриньковий блок (2 ящ.) на телескопічних напрямних | 949 грн |
| 1 горизонтальний з'єднувальний H профіль | 189 грн |
| 1 вертикальний з'єднувальний H профіль | 378 грн |
| Підсвічування (за 1 точку) | 236 грн |
| Штанга додаткова | 102 грн |
| Додаткова полиця | 296 грн |
| Козирок радіусний + скло (на шафу кутову 90) | 1243 грн |
| Додаткова стійка | 825 грн |
| Комплект роликів посилених (преміум) на 1 фасад | 145 грн |
| Консоль пряма / радіусна | 1584 грн |
Приклади оформлення фасадів


УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | Піскоструй, Фотодрук (фото-вітраж), Лакобель, Дзеркало, Бронзове дзеркало, Дзеркало графіт, ДСП |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Ваніль, Дуб сонома, Венге магія, Дуб крафт золотий, Крафт білий , Венге світлий, Дуб крафт сірий, Горіх темний, Горіх лісовий, Сірий, Німфеа альба, Дуб Сонома Трюфель |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2800 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Висота шафи-купе | 2100 мм |
- Ціна: 12 634 ₴











