Ціна столу за товщиною стільниці:
16 мм - 6340 грн
32 мм - 7790 грн
Ширина, см: 160
Глибина, см: 70
Висота, см: 75
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена, Білий
Матеріал: ЛДСП 16/32 мм та метал
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 40х20 мм, завтовшки 1,4 мм
Вага, кг: 35 / 42
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Дуб борас, Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 340 ₴








