Ширина, см: 120
Глибина, см: 48
Висота, см: 43
Колір: Білий / Індастріал
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 48
Висота, см: 43
Колір: Білий / Індастріал
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 480 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 419 ₴






