Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | меблевий щит |
| Фасади | МДФ шпонований, меблевий щит |
| Корпус (каркас) | меблевий щит |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 82 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 288 ₴






