Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Горіх темний, Горіх, Каштан, Слонова кістка (ivory), Яблуня, Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 648 ₴



