Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий, Білий, Горіх |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | фанера |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 820 мм |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Білий / Дуб, Білий/Горіх, Ясен / Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 408 ₴








